Interneto svetainės www.statoil.lt slapukai

Slapukų pavadinimai  Rūšis Paskirtis Kada slapukai nustoja galioti (kiek ilgai juos laikome)? 
__utma, __utmb, __utmc  Stebėjimo slapukai iš „Google Analytics“  Informacija į serverį siunčiama anonimiškai. „utma“ identifikuoja unikalius lankytojus; „utmb“ ir „utmc“ stebi vartotojo sesijas. Daugiau informacijos žr. „Google“ svetainėje.  Atitinkamai 30 minučių, šešis mėnesius ir dvejus metus. 
__utmz Stebėjimo slapukai iš „Google Analytics“ Informacija į serverį siunčiama anonimiškai. „utmz“ nustato, iš kur ateina srautas į svetainę. Daugiau informacijos žr. „Google“ svetainėje.   Kai uždaroma naršyklė. 
ROUTEID Apkrovos balansavimo slapukas  Techninis slapukas, naudojamas tinklo apkrovos balansavimui. Kai uždaroma naršyklė. 
[siteprefix]_cookie Programos slapukas Informacija naudojama lankytojo profiliui stebėti; tik svetainėms su dviem profiliais. Nustoja galioti po 30 dienų.
 JSESSIONID Programos slapukas  Techninis slapukas, naudojamas programos serveryje vartotojo sesijai palaikyti.   Kai uždaroma naršyklė.
NID, PREF „Google“ žemėlapių slapukai Google“ žemėlapių slapukai stebi žemėlapių naudojimą. Atitinkamai šešis mėnesius ir dvejus metus.
VISITOR_INFO1_LIVE, use_hitbox „Youtube“ slapukai Kiekvienam kompiuteriui suteikiami unikalūs identifikatoriai, kad būtų galima stebėti „YouTube“ vaizdo peržiūras. Atitinkamai vienerius metus ir kai uždaroma naršyklė.
Slapukai iš puslapių su žyme „iframe“. Netaikoma Netaikoma Netaikoma
sfrmap ir sfrsvc Netaikoma Saugo duomenis, suvestus į langelį „Ieškoti degalinės“ 5 minutes
 
Uždaryti

Keisti kalbą