Statoil klientams – ypač platus šviežio maisto pasirinkimas.


"Statoil" degalinėse visada patogu ir smagu sustoti. Čia Jūs greitai užvalgysite, numalšinsite troškulį ir pasikrausite energijos. Čia visada rasite kažką skanaus ir saldaus. Mes siūlome sumuštinius, mėsainius, dešrainius ir  mūsų šviežiai iškeptas bandeles jau šiandien.

Kai gyvenimo tempas toks spartus ir negalime pakankamai laiko skirti dienos pietums - sveika ir subalansuota mityba tampa labai svarbi.

Norėdami skaniai ir greitai pavalgyti rinkitės Made To Go maistą. Visada išsirinksite iš Jūsų jau pamėgtų produktų arba iš sezoninių naujienų. Paragaukite ir specialiai paruoštų mėnesio pasiūlymų.
Made To Go - tai gardus maistas pagamintas specialiai Jums, ieškant išskirtinumo, naujovių ir išlaikant gerą pusiausvyrą tarp skonio ir sveikumo. Visada skanus ir šviežias, paruoštas profesionaliai pagal aukščiausius maisto saugos standartus viršijančius LR reglamentuojamus kokybės reikalavimus ir grindžiamus BRC produktų saugos standarto reikalavimais.
 

Karštas maistas

Moderniai įrengtoje parduotuvėje visą parą siūlome karšto maisto – Jūsų pamėgtų dešrainių su skirtingų skonių dešrelėmis, sumuštinių ir mėsainių su sultingu vištienos ar jautienos maltinuku. Klientų ypač pamėgti Statoil dešrainiai, pateikiami keliais skirtingais būdais ir skirtingų dydžių bei skonių dešrelėmis. Kiekvienas dešrainis ruošiamas tik klientui užsakius, atskirai kepama dešrelė ir bandelė, o paruoštas dešrainis pagardinimas kliento pasirinktais padažais.Taip pat tik klientui užsakius Statoil degalinėse ruošiami mėsainiai. Statoil siūlo ypač platų karštų ir šaltų sumuštinių pasirinkimą.

Uždaryti

Keisti kalbą