Statoil degalinėse įrengtos modernios automobilių plovyklos


Jūsų automobilis bus nuplautas greitai, kokybiškai ir nedarant žalos aplinkai.

Norint išsaugoti automobilio ilgaamžiškumą, būtina visapusė jo priežiūra. Automobilį plaunant automatinėse Statoil plovyklose, ne tik taupomas vairuotojų laikas (trumpiausia programa trunka vos 5 minutes), bet ir kokybiškai pašalinamas purvas, nuplaunamos sunkiai pasiekiamos vietos, tokios kaip mašinos dugnas ir ratlankiai. Be to, plovyklose nupoliruojamas ir nuvaškuojamas automobilio paviršius – nešvarumai nusėda ant vaško plėvelės, sukuriamas barjeras purvui ir dulkėms, o automobilio paviršius apsaugomas nuo korozijos, mikroįtrūkimų, druskų ir dulkių.

Ekologinę pusiausvyrą išlaikanti plėtra – pagrindinis Statoil plėtros principas. Diegiant modernias automobilių plovimo technologijas Lietuva Statoil plovyklose, siekta užtikrinti, jog plaunant automobilius į aplinką nepateks kenksmingos cheminės medžiagos.

Automobilio plovimo metu šiam procesui nepritaikytose vietose (kieme, sode, pan.) atsiradusios nuotekos be valymo tiesiogiai patenka į gamtinę aplinką: pirmiausiai į gruntą, iš jo – į gruntinį vandenį, kuris vėliau pasiekia ir žmogų. Gamtoje nuplovus automobilį, tokie teršalai kaip naftos produktai, sunkieji metalai (skęstančios medžiagos) iškart atsiduria aplinkoje.

Statoil automobilių plovyklose sukurtas uždaras vandens nutekėjimo ciklas, todėl į aplinką teršalai nepatenka. Plovimo metu taupomas vanduo, o į nutekėjimo vamzdžius patekusios plovimo priemonės suyra nuo sąlyčio su vandeniu. Visose plovyklose įmontuoti nuotėkų ir vandens valymo įrenginiai, smėlio ir purvo nusėdintuvas, naftos produktų gaudyklės.

Moderniose automatinėse plovyklose klientams siūloma išsirinkti vieną iš keturių plovimo programų – express (sezoninį), standartinį, super, premium.

Pasirinkus Express automobilio plovimo programą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir padengimas aktyviomis putomis. Po to atliekamas pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu lengviausiai nuplaunami nešvarumai ir pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat nuplaunami ratai. Galiausiai automobilis nuskalaujamas. Šį plovimo programa galioja nuo gegužės 1d. iki spalio 30d. 

Pasirinkus Standartinę automobilio plovimo programą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir padengimas aktyviomis putomis. Po to atliekamas pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu pašalinami nešvarumai ir pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat plaunami ratai. Galiausiai automobilis nuskalaujamas ir džiovinamas.

Pasirinkus Super automobilio plovimo programą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu pašalinami nešvarumai. Po to automobilis padengiamas aktyviomis putomis ir atliekamas pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat plaunami ratai ir dugnas. Galiausiai automobilis nuskalaujamas vašku ir džiovinamas.

Pasirinkus Premium automobilio plovimo programą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu pašalinami nešvarumai. Po to automobilis padengiamas aktyviomis putomis ir atliekamas pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat plaunami ratai ir dugnas. Po plovimo automobilis padengiamas didelės koncentracijos vašku, kuris įtrinamas šepečiais taip suteikiant išskirtinį blizgesį. Galiausiai automobilis nuskalaujamas ir džiovinamas.

Modernus dizainas!
Atnaujinta plovykla atrodo šiuolaikiškiau ir kelia mažiau triukšmo.

Draugiškesnė aplinkai!
Naujo dizaino džiovinimo gaubtai, didesnis ventiliatorius, mažesnio galingumo ir lėtesni, tačiau didesnį oro srautą naudojantys varikliai sunaudoja 20 proc. mažiau elektros energijos.

Užtikrintas saugumas!
Sugedus džiovintuvui, plovimo mašina pati automatiškai sustoja; naujo dizaino horizontalūs šepečiai ir džiovintuvas turi apsaugas.

Galima plauti didesnius automobilius!
Naujose plovyklose maksimalus plotis ties veidrodėliais siekia 2,50 metro, o aukštis – 2,50 metro.

Geriau nudžiovinamas automobilis!
Pagrindinis viršutinis džiovintuvas turi tris pozicijas, todėl efektyviau nukreipia oro srautą ir geriau nudžiovina automobilio priekį ir galą. Šoniniai džiovintuvai naudoja didesnį oro srautą, todėl geriau nusausina automobilio šonus nuo viršaus iki pat apačios.

Švaresni automobilio ratai ir slenksčiai!
Plovykloje sumontuota nauja besisukanti ratų plovimo aukštu slėgiu sistema su labiau besisukančiais ir galingesniais purkštukais. Automobilio slenksčiai nuplaunami rotacine aukšto slėgio srove.

Uždaryti

Keisti kalbą