Visapusio aptarnavimo degalinės "Statoil"


Statoil visapusio aptarnavimo degalinių koncepcija yra grįsta – patogumu klientams. Sustoję mūsų degalinėje Jūs ir pailsėsite, palepinsite save ir pasirūpinsite savo automobiliu.

Moderniai įrengtoje parduotuvėje visą parą siūlome karšto maisto – Jūsų pamėgtų dešrainių, sumuštinių, mėsainių su sultingu vištienos ar jautienos maltinuku ir be abejo kvapnios, šviežiai maltų pupelių kavos. Čia įsigysite ir gėrimų, užkandžių, skanėstų, ledų, laikraščių, žurnalų bei kitų kasdienių prekių.

Rasite ir reikalingiausių prekių Jūsų automobiliui. Besimėgaudami kavos puodeliu galite nuplauti automobilį, o jei reikia patikrinti slėgį automobilio padangose. Autobusų ir sunkvežimių vairuotojai gali įsigyti kelių vinječių ir susimokėti kelių mokestį.

Daugelyje degalinių įrengtos poilsio zonos, kur patogiai atsisėdus galima išgerti kavos, prisijungti prie interneto, ar tiesiog pailsėti skambant maloniai muzikai. Vasaros metu vaikai galės žaisti specialiai įrengtose lauko aikštelėse, o tuo tarpu tėveliai gurkšnoti kavą lauko terasose.

Degalinėse esančiose ant magistralinių kelių yra įrengtos atskiros poilsio aikštelės krovininiam transportui ir autobusams. Sunkiajam transportui įrengtos greituminės dyzelino kolonėlės. Šiose degalinėse, atsižvelgiant į numatomą klientų srautą, suplanuotas didesnis nei kitose degalinėse patalpų plotas tualetams.

Uždaryti

Keisti kalbą