2016-11-07

Socialinė atsakomybė

pasirinktos iniciatyvos bei balsavimas degalinėse

Skaityti daugiau

2015-04-21

Pirmoji „Statoil“ parduotuvė be degalų – Vilniaus centre

78 degalinių tinklą valdanti „Statoil Fuel & Retail Lietuva“ vasario 18 dieną atidarė pirmąją „Statoil“ parduotuvę, kurioje neprekiaujama degalais ir kuri skirta pėstiesiems. Ji duris atvėrė pačiame Vilniaus centre – Gedimino pr. 2A.

Skaityti daugiau

2015-02-13

Prie Elektrėnų - pirmoji "Statoil" degalinė kelyje Kaunas - Vilnius

Degalinių tinklas "Statoil" atidarė 78-ąją degalinę Lietuvoje ir pirmąją, įkurtą važiuojant pakeliui iš Kauno į Vilnių. Naujoji visapusio aptarnavimo degalinė duris atvėrė ties Elektrėnais ir yra viena didžiausių "Statoil" degalinių visoje Lietuvoje.

Skaityti daugiau

2015-01-22

Išbandykite "Statoil" naujieną - jautienos ir kalakutienos dešrainius

"Statoil" degalinėse pasipildė vieno Jūsų mėgstamiausio karšto patiekalo - dešrainių - asortimentas. Šalia įprastų Euro, Knackers, Bratwurst, Medžiotojų dešrainių, dabar rasite ir dvi šviežias naujienas - dešrainius su jautienos ir su kalakutienos dešrele. Kuo jie ypatingi?

Skaityti daugiau

2014-12-07

Su miles PLUS dyzelinu lengviau užvesite variklį žiemą.

Nuo lapkričio 13 d. "Statoil" visapusio aptarnavimo ir "Statoil 1-2-3" degalinėse jau prekiaujame žieminiu A1 klasės  miles ir miles PLUS dyzelinu, kurio filtruojamumo temperatūra siekia 26 laispsnius šalčio. Sausio mėn. į degalines numatoma tiekti arktinį A2 klasės dyzeliną, kurio filtruojamumo temperatūra siekia iki 32 laipsnių šalčio.

Skaityti daugiau

2014-10-08

"Statoil" pristato meniu naujieną - iešmainį.

Kruoščiai ir šviežiai paruošto "Made To Go" maisto mėgėjams pristatome gardžią naujieną!

Skaityti daugiau

2014-10-02

Protesto akcija Kaune

Kauno miesto degalinės išjungs kainų švieslentes, bet degalinių darbas vyks kaip ir įprasta.

Skaityti daugiau

2014-09-02

"Statoil" sąžiningai konvertavo kainas iš litų į eurus

Rugpjūčio 18 dieną degalinių tinklas „Statoil“ prisijungė prie geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo, kurio tikslas yra sąžiningai ir skaidriai vykdyti prekių ir paslaugų kainų keitimą. Pasirašydami memorandumą įsipareigojome, kad įvedant eurą prekių ir paslaugų kainos „Statoil“ tinkle nebus keliamos, o apvalinamos tiksliai pagal nustatytą kursą ir taisykles.

Skaityti daugiau

2014-06-10

Įspėjimas apie galimus internetinius sukčiavimo atvejus

"Statoil" degalinių tinklas Lietuvoje informuoja klientus būti atidiems ir atminti, kad "Statoil“ nevykdo jokių akcijų, kurių metu prašytų pateikti klientų konfidencialius duomenis.

Skaityti daugiau

2013-12-11

Iki 32 laipsnių šalčiui atsparus arktinis A2 klasės dyzelinas jau degalinėse

Visose visapusio aptarnavimo „Statoil“  ir automatinėse degalinėse „Statoil 1-2-3“ jau prekiaujame arktiniu A2 klasės dyzelinu miles.  Arktiniai degalai atsparūs net 32 laipsnius šalčio siekiančiai temperatūrai.

Skaityti daugiau

2013-11-19

Žieminis A1 klasės dyzelinas jau Statoil ir Statoil 1-2-3 degalinėse

„Statoil“ visapusio aptarnavimo  ir „Statoil 1-2-3“ automatinėse degalinėse prekiaujama A1 klasės žieminiu dyzelinu miles, kurio filtruojamumo temperatūra siekia 25 laipsnius šalčio – iki šios temperatūros dyzelinas puikiai išsaugo visas gerąsias savo savybes ir konsistenciją.

Skaityti daugiau

2013-11-10

Pradėjome naują ilgalaikę Socialinių Investicijų Programą –
„Kurkime ateitį kartu“

Kartu su organizacija „SOS vaikų kaimai“ inicijavome naują socialinę programą „Kurkime ateitį kartu“.

Skaityti daugiau

2013-10-10

Savitarnos plovyklos "Plovykla 123"

Statoil pradeda siūlyti savitarnos plovyklų paslaugas atidarydama tris naujas plovyklas „Plovykla 1-2-3“. Tai pirmos tokio tipo plovyklos mūsų degalinių tinkle. Savitarnos plovyklos yra įrengtos trijose „Statoil 1-2-3“ automatinėse degalinėse Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Skaityti daugiau

2013-10-10

Atnaujinta automobilių vidaus valymo įranga

Spalio mėnesį degalinių tinklas „Statoil“ visapusio aptarnavimo degalinėse įdiegė naujos kartos vakuuminius siurblius skirtus automobilių salono valymui.

Skaityti daugiau

2013-09-04

Paskelbti XL vasaros fotokonkurso nugalėtojai!

Net dvi nuotraukos iš Lietuvos tarp konkurso nugalėtojų.

Skaityti daugiau

2013-08-01

Nauja „Statoil“ maisto linija – sumuštiniai iš Italijos

Degalinių tinklas „Statoil“ pristato naują karštų sumuštinių liniją, įkvėptą geriausių Florencijos maisto ruošimo tradicijų ir daugiametės virtuvės šefų patirties. Penkių naujųjų sumuštinių gamybai naudojami aukščiausios kokybės itališki produktai ir prieskoniai – Parmos kumpis, karvės pieno sūris „Grana Padano“, ožkos – „Pecorino“ ir pesto padažas.

Skaityti daugiau

2013-07-31

Karšta naujiena dviratininkams

Statoil "Žirmūnų tiltas" - pirmoji  dviračiams pritaikyta degalinė Lietuvoje.

Skaityti daugiau

2013-05-22

Baigtas pirmasis gaisrinės saugos projekto etapas - gaisrinės saugos mokymai degalinių darbuotojams

Pirmojo etapo metu įvyko 20 gaisrinės saugos mokymų degalinių darbuotojams, kuriuose dalyvavo virš 400 darbuotojų.

Skaityti daugiau

2013-05-03

Naujiena "Made to Go" asortimente

Ar jau ragavote šios vasaros naujieną? Skubėkite į degalinę – dešrainiai su populiariausia MEDŽIOTOJŲ dešrele jau laukia Jūsų.
 

Skaityti daugiau

2013-04-09

Nauji „Statoil“ degalai „miles“ leis nuvažiuoti toliau be papildomų išlaidų

Degalinių tinklas „Statoil“ atsisakė iki šiol siūlyto dyzelino ir benzino ir pradėjo prekiauti naujos sudėties degalais „miles“. Visi „miles“ degalai savo sudėtyje turi daugiafunkcinių priedų, kurie leis vairuotojams su tuo pačiu degalų kiekiu nuvažiuoti tolimesnį atstumą.

Skaityti daugiau

2013-02-19

Nauja paslauga  automobilių plovykloje – automobilio padangų blizginimas!

„Statoil šalia Parlamento“ degalinėje, esančioje Goštauto 13, Vilniuje įrengta nauja automobilių plovykla – pirmoji, kurioje įdiegta ir automatinė padangų blizginimo technologija. Naujoje plovykloje automobiliai plaunami ir poliruojami įtrinant vašką moderniais, minkštais šepečiais.

Skaityti daugiau

2013-02-19

Vairuotojai neabejoja atšvaitų nauda, bet patys jų nesegi

Vasario 9 dieną atlikus momentinę vairuotojų apklausą degalinėse, paaiškėjo, jog dauguma vairuotojų pastebi ir vertina pėsčiuosius, tamsiu paros metu seginčius atšvaitus, tačiau patys jų dažniausiai neturi arba nesegi.

Skaityti daugiau

2013-02-12

Gaisrinės saugos mokymai "Statoil" degalinėse

„Statoil Fuel & Retail Lietuva“ įmonės darbuotojų profesinė sąjunga, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos ir Lietuvos gaisrinės saugos asociacija nuo Vasario 12 dienos pradėjo gaisrinės saugos mokymus degalinėse.

Skaityti daugiau

2013-02-07

Vilkikų ekonominis žygis 2012

"Statoil", nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ ir prekybos tinklas "IKI" noriai atsiliepė į VšĮ „Saugus ratas“ kvietimą surengti ekonominį žygį, kuriame varžytųsi krovininiai automobiliai ir įsteigė „Vilkikų ekonominio žygio nugalėtojo“ taurę.

Skaityti daugiau

2012-12-20

Šilumą per Kalėdas dovanojame kartu - "Statoil Fuel & Retail Lietuva, UAB" dalyvauja socialinėse iniciatyvose

Šiemet Kalėdų laikotarpiu "Statoil Fuel & Retail Lietuva" rengia ar prisideda prie keturių visuomeninių iniciatyvų. Į įmonės socialinę veiklą aktyviai įsitraukė ir kolektyvo nariai.

Skaityti daugiau

2012-12-07

UAB "Lietuva Statoil" keičia pavadinimą į "Statoil Fuel & Retail Lietuva, UAB"

Nuo š.m. Gruodžio 5 dienos keičiame oficialų pavadinimą – UAB "Lietuva Statoil" tampa "Statoil Fuel & Retail Lietuva, UAB". Pavadinimas keičiamas siekiant visose šalyse suvienodinti "Statoil Fuel and Retail, AS" kompanijos padalinių pavadinimus.

Skaityti daugiau

2012-08-17

Prie Trakų Vokės atidaryta nauja „Statoil“ degalinė

Rugpjūčio 16 d. duris atvėrė 75-toji „Statoil” degalinė Lietuvoje. Naujoji visapusio aptarnavimo degalinė su didele poilsio zona įkurta prie pagrindinės reguliuojamosios sankryžos į Trakų Vokę, J.Tiškevičiaus g. 24 – pakeliui keliaujantiems iš Vilniaus link Trakų, Druskininkų ir Alytaus, arba atvykstantiems į sostinę.

Skaityti daugiau

2012-03-12

"Statoil“ prie Kauno atidarė krepšiniui skirtą degalinę

Degalinių tinklą plečianti „Statoil Fuel & Retail Lietuva, UAB" atidarė 74-ąją degalinę šalyje. Ties Kaunu, palei automagistralę Klaipėda-Vilnius, įkurta degalinė bus išskirtinė – ji skirta pagerbti didįjį Lietuvos sportą – krepšinį.

Skaityti daugiau

2012-02-14

"Statoil" kartu su penkiais partneriais pristatė naują lojalumo kortelę

Visi kartu mes siekėme sukurti tokią kortelę, kuri būtų naudinga klientams kiekvieną dieną ir suteiktų nuolaidas pirmojo būtinumo prekėms ir paslaugoms – maistui parduotuvėje ar restorane, vaistams, kurui ir statybinėms bei buities prekėms.

Skaityti daugiau
Uždaryti

Keisti kalbą