Itališki sumuštiniai ir picos

Buon Appetito!

Italų virtuvė yra populiariausia pasaulyje, nes jos meistrai naudoja aukščiausios kokybės produktus ir prieskonius. Savo klientams paruošėme ypatingą karštų sumuštinių kolekciją, įkvėptą geriausių Florencijos maisto ruošimo tradicijų ir daugiametės virtuvės šefų patirties. Kruopščiai ir atsakingai atrinkti produktai jiems suteikia nepakartojamą skonį ir aromatą, o be konservantų kepamos duonelės leidžia užkandžiauti sveikiau. Visi sumuštiniai padailinami rankomis, o gamyboje naudojame kuo daugiau itališkų ingredientų. Siekiame, kad kiekvienas iš jų išsaugotų ne tik unikalų Florencijos skonį, bet ir autentišką išvaizdą. Paragaukite tikrosios Italijos!

Grudėta Rustica su kumpiu ir sūriu

Grūdėtos duonos sumuštinis. Įvairių grūdų traški duonelė, pagardinta moliūgų sėklomis ir saulėgrąžomis, kvapnus rūkytas kumpis, edamo sūris, aštresnio skonio suteikiantis Dižono garstyčių ir majonezo padažas ir kiaušiniai. Klasikinis receptas su itališkais produktais. Sveikas pasirinkimas jums!


Vegetariškas sumuštinis su keptomis daržovėmis ir sūriu

Naujasis mūsų sumuštinis iš Italijos! Minkšta, traški duonelė su auksine plutele, iškepta iš specialios tešlos, tirpsta burnoje su kiekvienu kąsniu. Pekorinas – vienas populiariausių itališkų sūrių bei kepti cukinijos gabaliukai, baklažanai, įvairios prieskoninės žolelės ir aštresni prieskoniai įtiks ir išrankiausiam vegetaro skoniui!


„Luna“ su vištienos filė ir pesto padažu

Karštas pusmėnulio formos „Luna“ sumuštinis pagardinamas vištienos krūtinėlės filė, pesto padažu ir dviem tradiciniais itališkais sūriais. Šildant kietasis karvės pieno sūris „Grana Padano“ atsiskleidžia švelniomis vaisinėmis natomis, o avies pieno „Pecorino“ suteikia ryškesnį skonį. Šis užkandis puikiai tiks visiems, norintiems sočiai ir lengvai užkasti.

Uždaryti

Keisti kalbą