Statoil EXTRA - visada daugiau!

"Statoil EXTRA" lojalumo programai jau 17 metų. Bėgant laikui mūsų klientų norai keičiasi, o mes norime patenkinti jų lūkesčius. Būtent todėl atnaujinome "Statoil EXTRA" lojalumo programą. Daugiau apie pasiūlymus sužinosite čia.

Degalų nuolaida

Degalų nuolaidos

Nuo šiol su kiekviena, programoje užregistruota kortele, Jūs gausite 3,5 Eur ct nuolaidą kiekvienam litrui degalų. Taip pat su Statoil degalais miles nuvažiuosite iki 3% toliau.

Kaupiamoji nuolaida kavai

Kaupiamoji nuolaida kavai

Nuo šiol Statoil degalinėse nusipirkę septynis puodelius kavos, aštuntą puodelį gausite nemokamai. Jau po septintojo pirkimo Jūsų Statoil EXTRA sąskaitoje susigeneruos elektroninis kuponas, kuris galios tris mėnesius. Nepamirškite pasivaišinti savo mėgstama Made to Go kava!

Kaupiamoji nuolaida plovyklai

Kaupiamoji nuolaida plovyklai

Jūsų automobilis bus dar švaresnis, nes Statoil EXTRA Jums pristato kaupiamąją nuolaidą plovykloms. Įsigykite keturis automobilio plovimus ir penktas Jums nieko nekainuos. Jau po ketvirtojo pirkimo, Jūsų Statoil EXTRA sąskaitoje susigeneruos nemokamo plovimo kuponas, kuris galios tris mėnesius. Išsirinkite labiausiai Jūsų automobiliui tinkančią programą.

Švaresni automobilio langai

Pasirūpinkite kad jūsų langai būtų švarūs! Tik su Statoil EXTRA ir Mylimiausia kortele, Statoil žieminis langų skystis -25oC tik 6,30 €.

Saldus džiaugsmas

Su Statoil EXTRA ir Mylimiausia* kortele dvigubi šokolado batonėliai Snickers, Twix ar Mars tik 2 už 1,60€
*Galioja užbaigus registraciją Statoil EXTRA lojalumo programoje..

Mana sultys

Iš rūpestingai atrinktų daržovių, vaisių ir uogų, be konservantų ir kitų priedų šaltai spaustos MANA sultys 2 už 4 €. Pasiūlymas galioja tik užbaigusiems registracija Statoil EXTRA lojalumo programoje.

Nuolaida BANNER akumuliatoriams

Statoil EXTRA lojalumo programos nariams taikoma 15 eur nuolaida Banner akumiliatoriams.

Išvardintomis naudomis bei pasiūlymais gali pasinaudoti klientai, prisijungę prie Statoil EXTRA lojalumo programos. Jei dar nesate Statoil EXTRA lojalumo programos dalyvis, maloniai kviečiame prisijungti.

Uždaryti

Keisti kalbą