Statoil EXTRA lojalumo programos sąlygos

1. „Statoil“ EXTRA – nuolaidų programa, skirta fiziniams asmenims nuo 14 metų ir taikoma perkant pirkinius visose „Statoil“ degalinėse ir parduovėje Gedimino pr. 2A, Vilnius.
2. Sutikdami su šiomis sąlygomis, Jūs sudarote su „Circle k Lietuva“, UAB,  sutartį dėl narystės lojalumo programoje „Statoil“ EXTRA visoje Europoje.
3. „Statoil“ EXTRA lojalumo programoje suteikiami šie privalumai: narystės nuolaidos, elektroniniai kuponai, elektroniniai čekiai, specialios akcijos.
4. Visi klientai, užsiregistravę „Statoil“ EXTRA lojalumo programoje, gauna nuolaidą degalams visapusio aptarnavimo „Statoil“ ir automatinėse „Statoil 1-2-3“ degalinėse.
5. Bendravimui su „Statoil“ EXTRA registruotais klientais SFR naudos elektroninį paštą, trumpąsias žinutes (SMS) ir išmaniųjų telefonų programėles.
6. Jūsų „Statoil“ EXTRA paskyroje yra privatumo nustatymai, kur Jūs galite pasirinkti pageidaujamus informacijos kanalus.
7. Jūs bet kuriuo metu galite susipažinti su savo asmens duomenimis, reikalauti, kad Jūsų asmens duomenys būtų ištaisyti, sunaikinti arba sustabdyti Jūsų asmens duomenų tvarkymo veiksmai, jei Jūsų asmens duomenys tvarkomi nesilaikant Lietuvos Respublikos įstatymų.

Išsamią informaciją apie Statoil EXTRA lojalumo programos sąlygas rasite čia:  Statoil EXTRA Sąlygos

Uždaryti

Keisti kalbą