Metas sublizgėti su SUPER ir PREMIUM plovimo programomis.


VAŠKAVIMO nauda automobiliui.

Pernelyg dažnai automobilių savininkai susikoncentruoja tik į transporto priemonės variklio priežiūrą, pamiršdami išorinę.
Neretai žmonės mano, kad automobilio vaškavimas yra veiksmas, atliekamas ypatingais atvejais, norint suteikti papildomo blizgesio automobiliui, tačiau vaškavimas yra tai, kas turėtų būti atliekama reguliariai.


Nuolatinė automobilio išorės priežiūra padės išlaikyti transporto priemonę lyg naują ilgus metus po įsigyjimo. Vaškavimas nėra tik kosmetinis privalumas. Vaškavimo metu automobilio paviršius yra padengiamas apsauginiu sluoksniu, stabdančiu oksidacijos procesą (koroziją). Be to, tai yra apsauga nuo rūgštaus lietaus, išmetamųjų dujų, dervų, suodžių, purvo, paukščių išmatų, druskos ir ultravioletinių spindulių. Visi šie elementai veikia dažų pigmentus ir skatina dažų išblukimą ir priešlaikinį senėjimą.

Ne retai vairuotojai renkasi automobilio paviršiaus priežiūrą rankomis, tačiau toks automobilio plovimas ir vaškavimas reikalauja daug laiko ir papildomų priemonių.
Norėdami kokybiškai nuvaškuoti automobilio paviršių rankomis, turėsite gerokai paplušėti, nes tai nėra itin paprasta, kaip gali atrodyti. Pirmiausia, savrbu žinoti, kad vašku gali būti dengiamas tik visiškai švarus automobilio paviršius. Svarbu paisyti keliamų reikalavimų:

• negalima automobilio vaškuoti esant tiesioginiams saulės spinduliams; tą reikėtų daryti pavėsyje ir esant ne par aukštai oro temperatūrai, t. y. vasaros laikotarpiu ankstyvą rytą arbą vėlyvą popietę;
• būtina naudoti tik tam skirtą kokybišką chemiją, kuri yra gan brangi; naudojant tik kempinę, vandenį ir neprofesionalią valymo priemonę yra sunku nuplauti nešvarumus nuo paviršiaus;
• rankiniam plovimui rekomenduojama naudoti šiltą vandenį, minkštą šluosę arba kilpinį rankšluostį;
• plovimo metu svarbu automobilį dažnai apipurkšti, apipilti vandeniu, vadinasi, vandens sąnaudos išties bus didelės;
• negalima plauti viso automobilio vienu metu; tai reikia daryti atskirais plotais, nuolat skalaujant ir neleidžiant savaime nudžiūti plovimo priemonei, o tai yra labai imlu laikui;
• nusausinimui gali būti naudojamas tik minkštas kilpinis rankšluostis ar kitas nebraižantis audinys.


Taigi, transporto priemonės plovimas automatinėje Statoil plovykloje yra visapusiškai naudingesnis – nereikalaujantis papildomų priemonių ir taupantis Jūsų laiką.

POLIRAVIMO nauda automobiliui

Pavasarį ypatingai svarbu skirti daugiau dėmesio automobilio paviršiaus priežiūrai, nes šaltojo sezono metu jis buvo veikiamas sniego, ledo, druskos ir žvyro. Poliravimas yra geriausias būdas atnaujinti automobilio paviršių, nes jo pagrindinė funkcija būtent ir yra restauracinė (atnaujinimo).

Statoil plovyklose poliravimas atliekamas PREMIUM plovimo programos metu. Užmaskuojami ir pašalinami paviršiniai dažų defektai, atsiradę dėl smulkių įbrėžimų, paviršiaus pažeidimų važinėjant druskuotais, smėlėtais, akmenuotais keliais. Poliruojant, automobilio paviršius yra ne tik atnaujinamas, bet ir išvalomas nuo įsisenėjusių nešvarumų. Jis atgauna tikrąją savo spalvą, tampa lygus ir blizgus.
Poliravimą rekomenduojama rinktis kas 4-5 plovimą.

Klientai, perkantys Statoil plovimo programą SUPER arba PREMIUM, yra vaišinami gardžia reguliaraus dydžio Statoil kava.

O Statoil EXTRA lojalumo programos nariams kas 5-as automobilio plovimas yra nemokamai. Galioja perkant bet kurį pasirinktą automobilio plovimą. Mielai kviečiame prisijungti prie Statoil EXTRA lojalumo programos.

Uždaryti

Keisti kalbą