Tiesiog puiki kava


Mūsų klientai daug laiko praleidžia kelyje ir mes manome, kad sustojus pailsėti reikia mėgautis tik puikaus skonio kava. Todėl atlikome tūkstančius kavos bandymų norėdami pagerinti savo siūlomos kavos kokybę. Įdiegėme naujus kavos aparatus, atradome naujas kavos pupeles ir sukūrėme savo unikalų kavos receptą. Mes didžiuojamės sakydami, kad Jums siūlome puikaus skonio kavą.
Juk viskas taip paprasta - tiesiog puiki kava vienu mygtuko paspaudimu.

Tiesiog puiki kava Jūsų kelionėms!

Pelle Andersson, mūsų kavos ekspertas, turintis daugiau nei 20 metų patirties šioje srityje, padėjo mums sukurti unikalų kavos skonį ir kokybę.

Kava, kurią parduodame Lietuvoje, yra specialiai sukurta mūsų klientų skoniams. Įsiklausę į jų pageidavimus ir nuomonę, įvertinę vietinį aukštos kokybės vandenį, mes sukūrėme savo kavos mišinį ir receptus. Kruopščiai dirbome kiekviename kavos recepto kūrimo etape, nuo kavos pupelių parinkimo iki puodelių dizaino, sako kavos ekspertas Pelle. Kiekviena mūsų kava turi savo unikalią receptūrą, pupelių skrudinimo laipsnį ir skonį.


- Aš didžiuojuosi mūsų kava ir tuo, kad kavos skonis mums svarbiausia. Mes užtikriname, kad mūsų klientai mėgautųsi tik puikia kava. - O kokią kavą mėgsta ir rekomenduoja mūsų kavos ekspertas Per Göran Andersson?

Dieną rekomenduočiau pradėti nuo kavos su pienu, pavyzdžiui, cappuccino. Tai kava su viengubu espresso, trupučiu karšto pieno ir gera doze plaktos pieno putos. Aš savo dieną pradedu dvigubu espresso kurį būtinai užsigeriu stikline šviežio vandens. Prisipažinsiu, kad esu tradicinės kavos mėgėjas. Mano mėgstamiausia yra juoda kava, sumalta iš vidutiniškai apskrudusių kavos pupelių.  

Kava kiekvieno skoniui

Mūsų degalinėse galite rinktis iš kelių skirtingų kavos rūšių ir mes pažadame, kad visos jos bus puikaus skonio.

Naująjį kavos menu sudaro 7 skirtingi kavos gėrimai, taip pat kakava, karštas šokoladas ir arbata. Siekdami, kad puikia kava galėtumėte mėgautis ilgiau, ypatingą dėmesį skyrėme XL dydžio kavos asortimento plėtimui. Nuo šiol galėsite mėgautis net 6 skirtingais XL dydžio kavos gėrimais: juoda kava, šalta kava su pienu, latte; šalta latte, cappuccino ir mocha. Puikus, o svarbiausia ir ilgiau trunkantis mėgavimasis kava garantuotas.

Be jau pamėgtų priedų prie kavos skirtingų skonių sirupų, šokolado ir cinamono pabarstukų, klientams siūlome naujovę kavą pagardinti ir šviežiai plakta grietinėle.

Viskas juk taip paprasta mėgaukitės puikia kava, vieno mygtuko paspaudimu.

Uždaryti

Keisti kalbą